You are not connected. Please login or register

Wielki Podręcznik Gracza

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wielki Podręcznik Gracza Empty Wielki Podręcznik Gracza on Pon Sie 19 2013, 20:19

MrHorrific

MrHorrific
Administrator główny
H o r r i f i c

Wielki Podręcznik Gracza (wer. 1.0.0.0: 19.08.2013)

Spis treści:

  1. Klimat fabularny
  2. Charakterystyka postaci
  3. Personel szpitala
  4. Istoty paranormalne
  5. Zadania
  6. Styl wypowiedzi
  7. Rejestracja pacjenta

Klimat fabularnyWprowadzenie:
Wyobraź sobie, że pewnego dnia budzisz się w nieznanym Ci miejscu. Zamiast leżeć wygodnie w swoim łóżku i przekładać się na drugi bok, dochodzisz do siebie na zimnej, betonowej podłodze. Obraz przed twoimi oczami jest rozmazany i wszystko się kołysze. Jest ciemno, ale daje się rozpoznać małe pomieszczenie, w którym się znajdujesz. Wokół panuje grobowa cisza, którą przerywasz, krzycząc z nadzieją, że ktoś się odezwie, że ktoś przerwie tę piekielną ciszę. Czyżby to senny koszmar? Tylko dlaczego jest tak realny?
Widok powoli stabilizuje się i dostrzegasz światło, wpadające do tej zapyziałej klitki. Na wprost znajdują się solidne drzwi z małą kratą – to właśnie przez nią wchodzą promyki, które dają nadzieję. Mimo odczuwanego odurzenia próbujesz wstać, przecież wyjście jest tak blisko. Najpierw się czołgasz, pomagając sobie rękami. Posuwasz się powoli, jednak jesteś coraz bliżej. U wrót wolności prosisz niebiosa, aby drzwi były otwarte. Ręką, po omacku szukasz jakiejś klamki lub czegoś, za co mógłbyś je pchnąć, jednak bezskutecznie. Nie możesz znaleźć niczego takiego. Zaczynasz oddychać coraz szybciej, z każdą sekundą, z każdym dotykiem zimnej blachy tracisz już nadzieję. Gołą ręką uderzasz we wrota, jednak te ani drgną. Osuwasz się na podłogę, ciemność zaczyna cię pochłaniać.
– Teraz nie wyjdziesz – powiedział nagle niski jakby żartobliwy głos z tyłu pomieszczenia.
Obracasz się, jednak wszechobecna ciemność w jednym z rogów nie pozwala ujrzeć żadnej osoby.
– Gdy będziesz gotów, Oni po Ciebie przyjdą. – Ponownie rzekł tajemniczy głos, tym razem z przedziwnym spokojem.
Prosisz o pomoc, zadajesz pytania, jednak nikt nie odpowiada. Znów tylko ta osowiała cisza. Próbujesz wstać, jednak ostatecznie na czworaka zbliżasz się do zaciemnionego rogu. Teraz widzisz nieco dokładnie, ale co to? Nikogo tam nie ma.
* * *
Zdawało się, że leżysz tam całymi dnami. Nie wiadomo tak naprawdę, ile czasu minęło, od kiedy przebywasz w tym przeklętym miejscu. Poczucie czasu zostało przez ciebie zupełnie zatracone. Otumanienie całkowicie zniknęło i w końcu można było normalnie patrzeć na oczy. W środku nie było nic, co mogłoby się przydać do ucieczki – pusta podłoga i gołe ściany. Co pewien czas do twych uszu dochodziły różne dźwięki. Raz był to brzęk łańcuchów, innym razem odgłosy krzyczących kobiet i mężczyzn. Jednak najbardziej nieprzyjemny był odgłos przypominający cięcie piłą czegoś, co zdecydowanie nie było drewnem lub metalem. Próbowałeś wzywać pomoc, jednak nikt nie odpowiadał na twoje wołanie. Izolacja zaczyna dawać się we znaki, przez co odczuwasz specyficzny rodzaj traumy. Nie wpływa to korzystnie na twoją psychikę. Doświadczasz nasilający się lęk.

Wyjaśnienie:

Rola gracza:

Lokacja i klimat:


_________________
Administracja forum
http://horrific.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach