Rejestracja


"Mamy nadzieję, iż pobyt w naszym domu zapewni Państwu pełne zadowolenie i relaks, co przyczyni się do efektywnej terapii i przyspieszeniu jej efektów. Liczymy, że zostaną u nas Państwo na nieco dłużej...nieskończenie dłużej."


Dom Przerażacza wita wszystkich nowych podopiecznych z otwartymi ramionami (czy tego chcą, czy nie). Personel wyraża silną chęć eksperymentowania nad umysłami swoich nieszczęsnych pacjentów.

Brak nowych postów
Tematy: 0 | Posty: 0

Horrific


"Nie idź tam Bruce, Ona tam jest! *Auch!* Ostrzegałem Cię, ale nie martw się. Głowa za chwilę wróci na swoje miejsce. *Hmmm* Gdzie ja położyłem moje nici?"


W tym dziale odbywają się misje, przygody, oraz pomniejsze wydarzenia fabularne. Tajemnice szpitala psychiatrycznego tylko czekają, by ktoś wyjawił je na światło dzienne. W celu utrzymania efektywnej organizacji, każde ukończone zadanie zostanie przeniesione do specjalnego archiwum, gdzie każdy użytkownik ma do niego wgląd.

Brak nowych postów
Tematy: 0 | Posty: 0

Wątki Poboczne


"Kiedyś poznałem taką jedną. Mówię Ci, co to była za kobieta. Szkoda, że cała się rozłożyła - tak bardzo kochałem jej zimne pocałunki."


W tym dziale odbywają się zadania, które nie są związane z gównym wątkiem fabularnym szpitala psychiatrycznego (co nie znaczy, że nie mają na niego wpływu). Istoty nadnaturalne zdają się uwielbiać dawać znaki o swoim istnieniu. Czasem, znaki te potrafią naprawdę zaboleć.".

Brak nowych postów
Tematy: 0 | Posty: 0